LEVİ GROUP
    english ENGLISH
 
Untitled Document
 
atlas online
 
sektorler
ATLAS ON-LINE  
ATLASTEK  
İNTER MUTFAK EŞYALARI  
KASTAMONU MADEN  
KİMYA DENİZ DIŞ TİCARET  
KROMAŞ MADEN  
LEVİ DIŞ TİCARET  
PLASTNAK NAKLİYE  
POLISET A.Ş  
 
 
 

ATLASTEK

ATLASTEK müşterilerine web tabanlı teknolojilerle değişik yazılım çözümlerinin temini konularında uzmanlaşmış iki şirketin giriştiği milletlerarası bir ortak teşebbüsün sonucudur.

ATLASTEK Şirketi, yazılım piyasası ve lisanslama usulleri hakkında sahip olduğu geniş bilgiyi bu konudaki yılların deneyimi ile birleştirip, bilhassa kaliteyi göz önünde tutarak, müşterilerine en mükemmel hizmeti vermeyi, onlardan gelebilecek her türlü istek ve gereksinmeyi derhal ve gecikmeden en hızlı bir şekilde karşılamayı prensip edinmiştir.

Uzmanlığımızın, şirket veya kurumunuzun yazılım yatırımları sürecinde ve bunların sonraki safhalarındaki yönetiminde sizlere inanılmaz bir servet kazandıracağına eminiz.

Aynı doğrultuda, ATLASTEK, müşterilerinin yapılarına en uygun yazılım lisanslama şeklini sağlamayı, bununla ilgili en kaliteli servisi temin etmeyi, söz konusu hizmetleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

ATLASTEK, Küçük ve Orta Boy İşletmeler (KOBİ)’lere yönelik dünya yazılım yapımcıları tarafından ölçüye göre düşünülmüş yüksek nitelikli özel ısmarlama lisanslama çözümleri getirmekte, bu maksatla, şirketinizin randımanlı bir şekilde yönetimi için gerekli en uygun yazılımı sağlayabilecek geniş bir sistem geliştirmiştir.

ATLASTEK, kısa bir süre önce, tüm Microsoft yazılımlarını lisanslama yetkisini temsil eden Microsoft Certified Gold Partner (Onaylı Microsoft Altın Üyesi) unvanını kazanmış olup, aynı zamanda, kullanıcıların sayısı, menşei, veya temin edecekleri hizmetlerin kapsamı ve amacını gözetmeksizin, şirketiniz veya tüm müşterileriniz hizmet etmek üzere Microsoft SPLA distribütörü olmuştur.

ATLASTEK’in çalışma felsefesi, büyük küçük olsun, tüm müşterilerinin her birinin isteyebileceği her türlü bilgiyi, fiyat yapısını, yan hizmetleriyle birlikte insancıl ve kendine özel bir şekilde, tek bir adreste, temin edebilecek kendine has bir yazılım ağını de içeren birebir servise hak ettiği temel ilkesi üzerinde kurulmuştur. İş gereksinmelerinizin en kısa sürede ve en uygun şekilde karşılanması başlıca ve en önemli başarımız olacaktır.

ATLASTEK, ayrıca müşterilerine sunmakta olduğu servisin devamı ve gelişmesi doğrultusunda sürekli profesyonel bir eğitimin önemini idrak etmektedir.


Tüm bu güçlerin bir araya gelmesi, ATLASTEK’i EN MÜKEMMEL YAZILIM ORTAĞINIZ YAPACAKTIR.

 

http://www.atlastek.com.tr 
 
 
 
       
  Levi Dış Ticaret 2013 All Rights Reserved    
     
Kemeraltı Cad. No. 6/5 Karaköy / İstanbul 34425 TÜRKİYE
(90) 212 251 75 20 (90) 212 251 58 40
info@levi.com.tr